Menu
Tablet menu

HV-3D-4

Informacje

4-kanałowy przedwzmacniacz mikrofonowy w obudowie wysokości 2U

Millenia Media HV-3D-4

Model Millennia Media HV-3D-4 jest czterokanałowym, w pełni symetrycznym przedwzmacniaczem mikrofonowym o bezkompromisowej jakości, imponujących specyfikacjach technicznych i znakomicie zrealizowanej konstrukcji. HV-3D-4 oferuje wiele kanałów przedwzmacniacza HV-3B, stanowiąc znaczne obniżenie kosztów w przeliczeniu na jeden kanał.

Posiadając identyczny układ, co uznana seria wysokonapięciowych przedwzmacniaczy mikrofonowych Millennia HV-3B, urządzenie HV-3D ma w swojej ofercie regulację wzmocnienia o wysokiej rozdzielczości (36 kroków @1.5dB na krok), opcjonalnie montowane na każdym kanale wejścia z zasilaniem dla mikrofonów DPA (B&K) pracujących z napięciem 130V, opcję wejścia sprzężonego stałoprądowo dla każdego kanału dla optymalnej pracy z mikrofonami wstęgowymi i dynamicznymi, opcję pasywnego sumowania sygnałów oraz wiele innych rozwiązań, które będą dostępne w przyszłości.

W przeciwieństwie do przedwzmacniaczy wykorzystujących lampy, moduły oparte na układach scalonych oraz transformatorach (z których wszystkie dokładają swoje własne zabarwienie sygnału), architektura przedwzmacniaczy mikrofonowych HV-3 firmy Millennia jest precyzyjnie zoptymalizowana pod kątem wiernego uchwycenia najsubtelniejszych szczegółów muzyki i przestrzeni. Posiadając na wejściu zakres dynamiki na poziomie +23dBu, model HV-3D nie wymaga żadnych tłumików wejściowych lub w punktach przełączania, w przeciwieństwie do zwykłych podręcznikowych konstrukcji przedwzmacniaczy - przez to unikając kolejnego źródła degradacji sygnału. Ponadto, przy zakresie dynamiki na wyjściu rzędu +32dBu, zagwarantowano niezwykle dużą stabilność dynamiczną oraz liniowość urządzenia.

Tor sygnału w przedwzmacniaczu HV-3B jest w pełni symetryczny, od wejścia do wyjścia urządzenia przy zachowaniu konstrukcji wzmacniacza opartej na minimalnej ilości komponentów. Bezkompromisowa konstrukcja układu oparta na krytycznych komponentach, skrupulatnie dobranych i ręcznie dopasowanych, które gwarantują konsekwentnie czysty dźwięk we wszystkich zakresach dynamiki i częstotliwości. Ponadto, dokonano prób nagraniowych przy użyciu standardowych przewodów mikrofonowych o długości ponad 300 metrów podłączonych do przedwzmacniaczy mikrofonowych HV-3 bez zauważalnej degradacji sygnału dźwiękowego.

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiMillenia Media logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem